Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Logo dla malutkiej szkoły  (Przeczytany 973 razy)

Logo dla malutkiej szkoły
« dnia: Październik 22, 2015, 00:53:17 »
Witam!

Mam ogromną prośbę. Jestem nauczycielem w bardzo malutkiej, niepublicznej szkole. Do całej szkoły uczęszcza jedynie 25 dzieci. Praca z nimi jest czymś, o czym zapewne marzy wielu nauczycieli z wielkich szkół w dużych miastach. Problem polega na tym, że ostatnio dzieci z klasy I (na informatyce) spytały się mnie „czemu inne szkoły na swoich stronach, dokumentach, mają takie ładne logo, a my nie mamy nic?”

No i tu jest pies pogrzebany. Zrobiłbym to logo, ale moje umiejętności i doświadczenie w grafice komputerowej jest (oględnie ujmując) niewystarczające, żeby stworzyć coś konkretnego. Mam jednak ogromną nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto takie logo zrobi lub chociaż zaproponuje, ponieważ sam nie będę w stanie sprostać temu (jakże honorowemu) zadaniu.

Nie mam pomysłu jak powinno wyglądać, a marzy mi się jakieś logo z uwzględnieniem liścia dębu (gdyż mamy przed szkołą posadzony Dąb Katyński).

Gdyby ktoś się zgodził podam szczegóły dotyczące szkoły:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie

Z góry dziękuję.

P.S. Prosiłbym o odpuszczenie sobie komentarzy typu „po co nam zawracasz gitarę, albo za takie logo to się płaci”, gdyż (jak do tej pory wszyscy nauczyciele pracują od początku września na wolontariacie i nie dostają za to złotówki) czasami idea umiera ostatnia…

W razie czego podaję mój mail: elnotcho@gmail.com – podam wówczas wszelkie niezbędne informacje i odpowiem na wszystkie pytania.