Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Zlecenie...  (Przeczytany 841 razy)

Zlecenie...
« dnia: Październik 21, 2014, 22:26:17 »
Przede wszystkim chciałem wszystkich serdecznie przywitać. Moje zlecenie jest dość nietypowe, chcę aby to była moja zemsta ;] nie wiedziałem gdzie się z tym udać, aż w końcu trafiłem tutaj. Mam nadzieję, że pomożecie :D
Sprawa wygląda tak 2 miesiące temu zdradziła mnie dziewczyna, od tamtej pory się nie odzywamy. Powiedziałem jej, ze mam ją gdzieś itd. Niby wyleciałem do cioci do stanów, tak naprawdę jestem cały czas "w domu", ale co tam skoro tak jej powiedziałem. Pomyślałem, że polecimy na grubo, dlatego chcę żeby myślała, że jestem w stanach i dobrze się tam bawię huehue ;] W związku z tym pomyślałem, że dodam na fb zdjęcie np z kimś znanym?
Moja prośba dotyczy aby przerobić moje zdjęcie newbielink:http://s2.ifotos.pl/img/Marcinjpg_wphwnae.jpg [nonactive] tak żebym się znalazł na jednym zdjęciu np z nią :) newbielink:http://s2.ifotos.pl/img/Christina_wphwexe.JPG [nonactive] lub ta wersja newbielink:http://s2.ifotos.pl/img/christina_wphwexs.jpg [nonactive] Najlepiej żeby wyglądało to na "profeskę" za taką zemstę jestem w stanie nawet zapłacić. Czekam na odzew i zrozumiem, jeżeli nie będziecie chcieli się tym zająć. Lecz mimo wszystko z góry dziękuję za pomoc.