Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Dla młodych artystów - publikacja w Magazynie Slow  (Przeczytany 729 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagazynSlow

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Dla młodych artystów - publikacja w Magazynie Slow
« dnia: Luty 03, 2012, 15:36:27 »
Młodym artystom chcemy dać możliwość pokazania swoich umiejętności na łamach naszego pisma Slow Magazine. Pod uwagę weźmiemy każde nadesłane portfolio, najlepsza dusza artystyczna przedstawi swoje prace w naszym specjalnym dziale. Poszukujemy przede wszystkim grafików, ilustratorów i fotografów. Cenimy debiutancką wyobraźnię wpisującą się w idee Slow Magazine, która nie  bazuje na suchych skojarzeniach wyłącznie z zielona łąką.

Slow Magazine to nowe pismo kierowane do osób wykształconych w wieku 25+. Zainteresowanych społeczno-ekologiczną tematyka, ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Kwestie, które zostaną poruszone dotyczą szeroko pojętych zasad SLOW LIFE. Interesują nas tematy slow fashion, slow food, eco design, życiowe pasje poza światem korporacji i przede wszystkim idea świadomej konsumpcji. Nową inicjatywą jest też umiejscowienie w naszym magazynie młodych zdolnych artystów.
Magazyn będzie miał swoją iluminacje już za miesiąc i będzie wydawany regularnie w każdym miesiącu w nakładzie 10 tyś., w formacie A4 na ekskluzywnym niepowlekanym papierze offsetowym.

Jeśli zainteresowaliśmy Cię pomysłem, a w głowie narodził Ci się innowatorskie ujęcie slow life, prosimy o nadsyłanie swojego portfolio bądź gotowych prac skierowanych bezpośrednio do nas w formacie PDF na adres: art.@yoso.pl