od dziś nie mam komputera, mam pamięć masową użytkową ...
poprzez pamięć masową nie połączysz się z internetem, więc nie kłam : P
tzn. jakąś pamięć masową masz na pewno, ale jako część kompa... mówić sobie możesz co chcesz, ale oni aż takimi debilami nie są : P
i co ma oznaczać przymiotnik "użytkowa", a jaka pamięć masowa jest nieużytkowa? xd
pomyśl Q bo nie wyszedł Ci ten żarcik : P
Polska polityka jest żenująca .. od wszystkiego abonamenty, podatki ... jeszcze trochę człowiek w spokoju nie będzie mógł się wys**ać, bo trzeba będzie zapłacić abonament od siedzenia na sedesie+opłaty za zatrucie środowiska pustułki zwyczajnej.
przecież za ścieki płaci się coś tam... więc za to co wysrasz tez płacisz
poza tym podatków płacić nie chcesz, ale jakieś świadczenia służby zdrowia, darmowe szkolnictwo, drogi, autostrady (chociaż autostrady i tak mają płatne odcinki) to chcesz mieć za darmo?
TVP/polskie radio nie dość, że trzepie kasę na reklamach, to jeszcze prosi się o ten nędzny abonament. Inne stacje jakoś "zarabiają na siebie" tylko Ci mają z tym problem.
no właśnie tych reklam w tvp jest znacznie mniej niż na "komercyjnych" stacjach (polsat i tvn biją wszelkie rekordy - . - )
a skoro abonament jest taki nędzny, to go płać

Tak jak pisał Sympatyk najlepiej to wywalić w .... (każdy wie gdzie),
no gdzie, bo ja nie mam pojęcia
programy i filmy tam puszczane wołają o pomste do nieba ..... ( nie pisze tylko o satanistycznym programie "De wois of Poland")
The Voice of Poland jest całkiem spoko, rzadko to oglądam, ale nie jest nic gorsze niż eksfaktory i inne tego typu show
no i skoro nie piszesz tylko o the voice of poland, to co masz jeszcze na myśli, co tam jest takiego do du**?
Sympatyk, jak zdobędą "elektorat" moherów to, któryś z nich ma duze szanse 
nie mają dużych szans bo gadają pierdoły...z moherów dużo nie wyciągnął bo to jest część społeczeństwa zagrożona wyginięciem, a z drugiej strony młodzi ludzie, którzy mogliby ewentualnie na Mikiego oddać głos znacznie chętniej głosują na Palikota (w tym ja) i PO
Miki ma zbyt rewolucyjne pomysły, a w polityce znacznie lepiej dokonywać ewolucji
p.s.
przenoszę do jakiegoś innego działu bo to całkiem poważny temat : p