Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Hosting z dobrym programem partnerskim  (Przeczytany 1388 razy)

Hosting z dobrym programem partnerskim
« dnia: Kwiecień 09, 2014, 14:48:28 »
Cześć wszystkim :)

Proszę podzielcie się swoją opinią i doświadczeniami w tym temacie. Szukam usługodawcy z ciekawym programem partnerskim. Mam na myśli taki, który pozwoli mi wymienić punkty na jakieś nagrody, lub zmniejszyć/opłaty za usługi?

A drugie pytanko. Kolega mówił mi, że nie raz gdy robił layout strony internetowej dla Klienta, to oferował mu umieszczenie jego strony internetowej na swojej usłudze za małą opłatę. I wielu się na to zgadzało, a ci co chcieli mieć własny hosting wskazywali go jako polecającego.

Chciałbym wiedzieć, co myślicie o takim podpinaniu domeny pod swoją usługę? Co jest bardziej opłacalne? Podpiąć czy skorzystać z programu parnterskiego?

Pozdrawiam :)

Odp: Hosting z dobrym programem partnerskim
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2015, 14:42:33 »
Większość firm hostingowych prowadzi programy partnerskie, w których możesz liczyć na max 20% prowizji. Na pewno więcej zarobisz udostępniając hosting swoim klientom na własną rękę, kupujesz konto resellerskie i sprzedajesz konta klientom.
Możesz też pomyśleć o jakimś wielopoziomowym programie partnerskim typu gvo, na którym prawdopodobnie powinieneś zarobić więcej niż na tych jednopoziomowych.