Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Nabór projektów do wystawy "Materia? Przysz?o?ci".  (Przeczytany 694 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

designer

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Nabór projektów do wystawy "Materia? Przysz?o?ci".
« dnia: Lipiec 15, 2010, 16:08:13 »
NABÓR PROJEKTÓW DO WYSTAWY MATERIAŁ PRZYSZŁOŚCI

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Dizajnu Design Attack zapraszają projektantów do zgłaszania swojego udziału w wystawie Materiał Przyszłości w ramach pierwszej edycji festiwalu Design Attack, który odbędzie się w Krakowie w dniach 6-30 listopada 2010.
Wystawa Materiał Przyszłości ukazywać będzie ewolucję materiałów uznawanych za przyszłościowe - od plastiku (pierwsze bakelity, tomofon, pierwsze materiały biodegradowalne, laminaty AbetPrint) w stronę ekologii, nanotechnologii, materiałów kompozytowych i hybrydowych. Wystawa obejmować będzie prezentację dokonań polskich i zagranicznych designerów poruszających kwestie nowych materiałów w projektowaniu 3d.

Do udziału w wystawie zaproszeni są projektanci specjalizujący się w designie wykorzystującym nowatorskie technologie, jak również ci, którzy dla celów wystawy wykonają eksperymentalne projekty z wykorzystaniem materiałów funkcjonujących do tej pory jako materiały niszowe.

Wystawa obejmować będzie prezentację zrealizowanych projektów 3d, prototypów, szkiców koncepcyjnych, zdjęć, materiałów reklamowych firm i plansz edukacyjnych.
Wystawa prezentowana będzie w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" w Krakowie w ramach międzynarodowego festiwalu Design Attack. W CSW "Solvay" znajdują swoje miejsce szeroko pojęte projekty estetyczne, także o charakterze interdyscyplinarnym, łączące sztuki wizualne, muzykę i performens. Prezentowane prace zostaną również przedstawione w katalogu festiwalu Design Attack oraz na stronie festiwalu.

Nabór do wystawy ma charakter otwartego naboru zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia 2010 roku poprzez wypełnienie i wysłanie na adres organizatora formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.designattack.pl
Selekcji prac prezentowanych na wystawie dokona profesjonalne Jury. Wyniki selekcji zostaną ogłoszone na stronie festiwalu do 10 września 2010 roku.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.designattack.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 16:10:44 wysłana przez Lysander »