Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Projekt "Parsley Teams"  (Przeczytany 994 razy)

Projekt "Parsley Teams"
« dnia: Luty 28, 2012, 21:13:03 »
Witam,

Poszukuje utalentowanych, otwartych ludzi którzy chcą sobie zarobić na realizacji swojej pasji, mają trochę wolnego czasu i są chętni wziąć udział w nowym projekcie „Parsley Teams”.

Mianowicie tworzę zespoły ludzi składające się głównie z programistów i grafików do tworzenia różnych serwisów internetowych typu strony, sklepy, wizytówki internetowe, blogi itp. itd. W pracy tej będą pomagać wam w miarę potrzeb fotograficy, copywriterzy czy pozycjonerzy.  Zamierzam zająć się również marketingiem, więc współpracować będziemy również z filmowcami, lektorami czy marketingowcami.

Jaką rolę spełniam ja ?

Moim zadaniem jest dostarczanie wam zleceń na stworzenie stron internetowych, sklepów, wizytówek czy blogów. To ja załatwiam wszelkie formalności, spisuje umowy, szukam potencjalnych klientów i kontaktuje się z nimi.

Jakie jest wasze zadanie ?

W związku z powyższym wam pozostawiam jedynie to co robić lubicie i w czym jesteście naprawdę dobrzy.

Każdy z chętnych będzie musiał:

-posiadać i podesłać mi swoje portfolio
-podać mi między innymi informację: jakie zlecenia najchętniej by realizował (wiem, że jednym lepiej wychodzi tworzenie sklepów, a innym blogów czy for internetowych), przybliżone sumy za które wykonywałby dane zlecenia czy czas ich realizacji
-podać dane kontaktowe (e-mail, nr gg czy nr telefonu)

Jak się rozliczamy ?

Rozwiązania są 2, wspólnie przed podjęciem zlecenia wybierzemy którego użyjemy.

1)Pobieram pewien, umówiony wcześniej między nami procent prowizji za dane zlecenie,

2)Podajecie za ile wykonacie dane zlecenie, a ja z klientem dogaduje się co do ceny. Oczywiście będziemy negocjować ją między sobą, a ja z klientami.

W obu przypadkach wysyłam wam kopie umowy czy przelewów za dany projekt. Chcę aby wszystkie sprawy dotyczące umów i wynagrodzenia były jasno i w zrozumiały sposób przedstawione.

Oto przykładowa umowa jaką będziemy między sobą podpisywać realizując zamówienie (warunki umowy będziemy negocjować, to jest jedynie wzór, aby lepiej wam wszystko uzmysłowić) :
newbielink:http://www.sendspace.pl/file/52d4b31b698cc30e6c9ad01 [nonactive]

Na jakiej zasadzie to działa ?

Proces wykonywania zlecenia:

1)Szukam zleceń na różnych serwisach internetowych, osobiście kontaktuje się z firmami, umawiam na spotkania z właścicielami i przekonuje ich, że nowoczesna, przejrzysta, trafiająca wprost do potencjalnego klienta strona internetowa to jest to czego akurat najbardziej potrzebują i pokazuje ile dzięki niej zyskają ;).

2)Na podstawie podanych przez was preferencji dotyczących pracy i aktualnych możliwości (gł. chodzi o wolny czas) wybieram grupę która zajmie się projektem i konsultuje się z wami poinformować o nowym zleceniu.

3)W tym momencie są 2 drogi:

jeśli zlecenie załatwiłem osobiście np. poprzez rozmowę z właścicielem/ami firmy i jest ono pewne to nie ma problemów związanego z terminami, konkurencją itd.

jeżeli jednak zlecenie znalazłem przez jakiś portal internetowy z ogłoszeniami to nie mogę podjąć działania nie znając ceny projektu ani przybliżonego czasu jego realizacji, więc muszę skontaktować się z wami w jakim czasie i za ile (oczywiście tu będziemy negocjować cenę) jesteście w stanie go wykonać

Musi to tak wyglądać ponieważ nie mogę podjąć się zlecenia nie mając pojęcia ile to wyniesie. Najważniejszą sprawą na tym etapie jest czas! Rynek jest bardzo obszerny dlatego jest na nim bardzo duża konkurencja ale i bardzo dużo pieniędzy! To co wyróżnia nas spomiędzy innych to to, że wykonujemy swoją pracę z przyjemnością i pasją, dlatego konkurencja nam nie straszna!

4)W jak najszybszym czasie wspólnie wyceniamy projekt (chyba najlepszym i najszybszym rozwiązaniem bd zadzwonienie do was, że jest nowy projekt, a jego opis podeśle na e-mail.)

5)Gdy zlecenia mamy załatwione, cenę i czas realizacji umówiony podpisujemy między sobą umowę o dzieło

6)Zlecenie wykonane, strona pięknie działa, zadowolony klient przelewa mi należność za zlecenie (zgodnie z umową jaką z nim podpisałem), a ja dalej przelewam ją po kolei wam (dalej zgodnie z umowami którą podpisałem z wami).

Projekt dopiero raczkuje, więc proszę o wyrozumiałość, wszystko powoli okaże się w czasie.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail: parsley.teams@gmail.com , na numer gg: 7686571 lub na numer telefonu 789-419-189 (orange)

Pozdrawiam,
Tomasz Pietruszka