Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Aria - nowy serwer L2m  (Przeczytany 1463 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elenthar

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 7
    • Zobacz profil
Aria - nowy serwer L2m
« dnia: Maj 14, 2009, 18:46:20 »
Cytuj
L2m oraz L2-Passion prezentują:[/SIZE]


Strona: [size=16px]http://aria.l2-passion.com[/SIZE]/[/b][size=16px]Zwiastun:[/SIZE]

Po długich debatach i wielu nieprzespanych nocach narodził się projekt, który postanowiliśmy nazwać Arią.

Pewnie ciekawi Was czym jest owa Aria?

Aria jest zupełnie nowym światem. Światem, który już niebawem zostanie udostępniony Wam, Śmiertelnikom w całej Europie. Do tej pory w Wasze ręce została oddana strona, na której możecie zamieścić swoje pomysły, a także w pewnym stopniu zadecydować o tym, jak ten świat będzie wyglądał. Chcielibyśmy jednak przybliżyć Wam nasze podstawowe założenia.[size=16px]Oto i one:[/SIZE]

Rate XP: 8-12. Został poddany głosowaniu na stronie.

Rate Vitality (bonus przy lvl 4): 1.5-2.5. Po zakończeniu głosowania XP, będziecie mogli zagłosować na porządane Vitality.

Rate SP: 1,3 x Rate Xp. (np. jeżeli zdecydujecie, iż Rate XP będzie na poziomie 10, to automatycznie rate SP wyniesie 13)

Drop/Spoil/Adena Rate: 2/3 x Rate XP (np. jeżeli rate XP będzie na poziomie 10, to automatycznie rate dropu wyniesie 7). Postanowiliśmy, iż o sprzęt jak i adenę będzie trzeba się postarać. Ma to na celu utrzymanie handlu na wysokim poziomie.

Regen/HP/MP/CP: x1 (dzięki temu nie powstanie sztuczny dysbalans klas, a szybkie expienie umożliwią herby).

Regen MP w peace zone: x3. Taki bonus dla krasnoludów i dla tych, którym nie będzie dane posiadać Clan Hallu.

Enchant rate, Safe enchant itp. Aby żyło nam się jak najlepiej, zostawiamy ustawienia domyślne. Chcemy uniknąć dysbalansu spowodowanego przez "wymaksowany" enchant.

Opłaty za CH: x20. Ma to zapobiec zajmowaniu Clan Halli przez pojedyncze osoby/bot klany.

Opłaty za przygotowanie zamku do oblężenia (siege - upgrade/guard): cena x drop rate. Posiadanie zamku do czegoś zobowiązuje.

Pełny zakaz dualboxa. Aria ma być światem ludzi, a nie botów.

Możliwość stawiania sklepów offline (oczywiście tylko w peace zone (postać pozostanie w grze)). Ma to ułatwić handel na serwerze. Przykład: jeżeli na koncie mamy 5 postaci, to będzie można 4 zostawić offline ze sklepami, a na ostatniej postaci grać. Nie trzeba będzie tworzyć do tego celu nowego konta.

Krasnale, ze względu na szybki wzrost exp'a na początku gry, będą automatycznie uczyć się niektórych recept z poziomów 1-3.

Dotacje: nie chcemy zaburzać gry przez dotacje, ale i nie chcemy zostawiać Was bez prezentów w ramach podziękowania. System dotacji na serwerze low (czapeczki, scroll'e l2day, enchanty (blessed), SA, a także zmiana nicka/płci/nazwy klanu) się sprawdził więc postanowliśmy go także wykożystać na Arii.

Planujemy udostępnienie common item'ów (drop i sklepy).
Sprzęt gotowy (Grade A-S) będzie można zdobyć tylko z RB lub składając go samemu.

Już od startu Aria będzie obsługiwać większość udogodnień Lineage 2 CT2 - Gracia Final.


[size=16px]Serwer Dedykowany?[/SIZE]

Podobnie jak w przypadku wszystkich podserwerów L2-passion, Aria będzie umieszczona na maszynie, która powinna udźwignąć nawet do 2000 graczy. Lagi, tudzież inne problemy tego typu ze strony serwera nie mają prawa bytu.[size=16px]Już dziś możesz mieć wpływ na losy całej Arii! Zapraszamy![/SIZE]


Nie wiesz? Zapytaj


Według mnie serwer zapowiada sie naprawde ciekawie :) planuje ktos moze grac :P ?