Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Konkurs na stworzenie loga - 700zł lub klimatyzator LG  (Przeczytany 2147 razy)

Konkurs na stworzenie loga - 700zł lub klimatyzator LG
« dnia: Wrzesień 10, 2016, 23:05:08 »
Witam,

Jesteśmy firmą usługową. Potrzebujemy loga dla naszych dwóch pokrewnych produktów.
Pierwszym z nich będzie obrotowa szczotka do czyszczenia kominów oraz rur wentylacyjnych oraz przewodów spalinowych od pieców gazowych.
Jak wygląda produkt i jak działa można w skrócie obejrzeć tu: newbielink:https://www.youtube.com/watch?v=GdiQ5wduW1w [nonactive]
Jest to innowacyjny produkt i w porównaniu do tradycyjnego czyszczenia liną, szczotką i kulą kominiarską - bardziej efektywny. Dzięki temu można szybciej i dokładniej czyścić kominy lub np rynny lub wentylację (elementy rurowe).

Drugim produktem będzie podobne urządzenie tylko o innej konstrukcji. Tym urządzeniem też będziemy czyścić kominy, rury. Cechą charakterystyczną tego produktu będzie to, że będzie składany z metrowych odcinków na kliknięcie - szybkozłączkę rozczepianą palcem. Dzięki temu będzie można też czyścić kominy od dołu - nie wchodząc na dach. Jak to wygląda i jak działa można zobaczyć tu: newbielink:https://www.youtube.com/watch?v=CsEmsYCh-5s [nonactive]


Jesteśmy zainteresowani jednym logiem dla tych dwóch produktów.
Ponadto pierwszy produkt do czyszczenia od góry będzie w dwóch wariantach: gruby, twardy do dużych przekrojów rur i mały do czyszczenia cienkich rur do pieców gazowych. Czyli potrzebne jest jedno logo z trzema różnymi dopiskami, które odróżniałoby te trzy szczotki. Przykładowo np. dla elektronarzędzi Bosch jest Bosch i Bosch Professional.

Nazwa główna dla tych trzech wariantów to: virra. I tak tylko będzie nazywała się szczotka gruba z pierwszego filmiku.
Do kolejnego wariantu tej szczotki - cienkiej wersji do czyszczenia wąskich rur spalinowych trzeba wpleść lub dodać (dowolność) do logotypu słowo: soft.
Do trzeciej wersji szczotki - tej klikanej z drugiego filmiku należy dodać słowo: lock.

Dla osoby, której projekt zostanie wybrany przewidziana jest nagroda w postaci nowego, nowoczesnego klimatyzatora inwerterowego firmy LG do jednego pomieszczenia do schładzania powierzchni do ok, 30mkw. Klimatyzator posiada funkcję chłodzenia i grzania. Można o nim poczytać tu: newbielink:http://www.klimarkt.pl/?1,klimatyzator-lg-basic-e09em [nonactive]
Możliwy jest odpłatny montaż na terenie Warszawy, lub wysyłka samego klimatyzatora w inne miejsce na terenie Polski gratis.
Alternatywa to zapłata pieniężna w wysokości 700zł.

Propozycję projektów do wglądu proszę przesyłać w formacie pdf lub jpg. na za pośrednictwem tego portalu lub na maila: biuro@zimnex.pl. Tel kontaktowy: 530 118 530.

Projekty proszę przesyłać do 20.09.2016r.