Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: [PŁATNE] KnightLife - współpraca przy grze MMOG  (Przeczytany 425 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KnightLife

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
[PŁATNE] KnightLife - współpraca przy grze MMOG
« dnia: Październik 08, 2015, 22:55:01 »

KnightLife to gra przeglądarkowa typu MMOG. Gracz wciela się w rolę osoby żyjącej w średniowieczu. Musi on pracować, trenować, walczyć w obronie swojego kraju i wykonywać wiele innych czynności. Życie w kraju zależy od pracy obywateli oraz odpowiedniego zarządzania władz. Polityka została ustanowiona na ustrój demokratyczny. Każdy obywatel może przystąpić do wyborów i zostać wybrany na elekcyjnego króla, czy dołączyć do senatu. Gracze pracują u innych graczy, by zarabiać pieniądze na jedzenie, czy broń do walki. Każdy kraj ma różnorodne zasoby na terenie swojego terytorium. Inne kraje muszą przejmować terytorium wrogiego państwa. KnightLife jest grą w fantastycznej krainie Firgo. Piękne tereny, pełne żyznych ziem pozwalających na zbieranie owocnych plonów, ale wielkie rzeki, w których łowienia sprawia jedynie przyjemność. Możliwości rozwoju gospodarczego są otwarte dla każdego, pod warunkiem, że wojna nie zabije ludzkości. Czas gry można oszacować na 14 wiek. Uzbrojenie i zaawansowanie technologiczne dopasowane jest do realiów tamtejszych czasów.

----

Poszukujemy grafika, który będzie z nami współpracował. Oferujemy 2 modele wynagrodzenia.

- współpraca (czerpanie zysków z dochodów gry)

- przyszła wypłata (po wykonaniu skryptu przeprowadzimy kampanie crowdfundingową, mamy niemalże 100% pewności iż będzie ona udana) ze zgromadzonych środków;

-----

Zakres prac:
- przygotowywanie grafik na potrzeby serwisu i atrybutów wewnętrznych (np. ewkipunek) gry,
- przygotowywanie grafik na potrzeby organizacji kampanii reklamowych,
- współpraca z zespołem przy realizowanych zadaniach.

Oferuje:
- wynagrodzenie na podstawie wybranego modelu,
- możliwosć wybicia swojej własnej osoby w internecie,
- nabycie niezapomnianych doswiadczen,
- poznanie przymysłu gier online = poznanie how-know,
- życzliwą pracę z młodym zespołem pełnym potencjału.

Posiadamy już programistę do gry. Po nawiązaniu współpracy, zaczniemy budować społeczność wokół projektu. Mamy gotową dokumentację, bardzo dynamiczny, elastyczny kontakt. Posiadamy dużą bazę mailingową i inne możliwości, także projekt skazany jest tylko na sukces.

KONTAKT:
mail: admin@knightlife.pl

Proszę kierować się na adres e-mail po więcej szczegółów dotyczących oferty. Nie jestem aktywny na tym forum, na mailu 24/7.