Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

[Potterworld] Poszukiwany grafik!  (Przeczytany 820 razy)

[Potterworld] Poszukiwany grafik!
« dnia: Sierpień 26, 2015, 16:39:29 »

Otóż od jakiegoś miesiąca tworzę z grupą ludzi nowy projekt Role Play, dość świeży na rynku serwerów, a dokładnie projekt Potterworld. Ma to być serwer oparty na sadze Harry Potter, ale dodatkowo jako atut umieściliśmy akcję w latach 20 XX wieku. Poza tym na serwerze będą też minigry, więc nawet ludzie średnio lubiący klimat będą mogli pograć smakując szalonych lat 20. lub pykając sobie w minigry.

Mamy już forum, strona główna niebawem powstanie. Sprawa z technikiem będzie do rozwikłania niebawem, mamy początkującego technika, który teraz ma problemy ze sprzętem, ale do końca miesiąca z pewnością je ogarnie. No i teraz sedno sprawy:

Poszukujemy grafików którzy chcieli by wziąć udział w naszym projekcie, wspierając nas swoimi zdolnościami graficznymi. Posada grafika tyczy się oczywiście z pomoca tworzenia grafiki na forum/stronę główną która jest obecnie w fazie przerabiania/tworzenia.

Oferujemy miłą atmosferę, zgraną ekipę i oczywiście rangę na serwerze - oraz dozgonną wdzięczność za pomoc. Po starcie w grę wchodzi podział zyskami z serwera, jako że w ekipie każdy jest tak samo ważny i nie ma żadnej "dyktatury" headAdmina.
Oczywiście najmilej widziani budowniczy znający się na budowlach w stylu średniowiecza i temu podobnych, ale inni też mogą pomóc.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz na Skype (verteo01) (jeśli nie masz, to zapraszam na PW na forum tutaj), z chęcią odpowiem na pytania i podam stronę serwera. Śmiało piszcie też w tym wątku pytania i kwestie związane z ogłoszeniem.

Nie bądź mugol i dołącz do projektu!