Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Biuro architektoniczne poszukuje wizualizatora  (Przeczytany 1044 razy)

Biuro architektoniczne poszukuje wizualizatora
« dnia: Wrzesień 17, 2014, 14:32:58 »
Szanowni Państwo,

KB Projekt - biuro architektoniczne specjalizujące się w tworzeniu i sprzedaży gotowych projektów domów, budynków komercyjnych i gospodarczych szuka wizualizatora. Poszukujemy osoby zajmującej się grafiką 3D.  Jeśli potrafią Państwo wykonać fotorealistyczne wizualizacje o poziomie równym lub lepszym od tych, które są prezentowane na naszej stronie głównej newbielink:http://www.kbprojekt.pl [nonactive] to zapraszamy do składania aplikacji.

Praca polega na przygotowaniu szeregu materiałów graficznych; czyli wizualizacji domu wraz z kompletem materiałów na stronę newbielink:http://www.kbprojekt.pl [nonactive].

W skład materiałów jakie będzie trzeba przygotować dla danego projektu wchodzą; wizualizacja główna, trzy wersje kolorystyczne, bryła budynku posadowioną na działce o minimalnych, dopuszczonych przez prawo wymiarach oraz elewacje. Niezwykle ważny jest wysoki poziom fotorealizmu wykonywanych wizualizacji. Wizualizacje powinny zawierać elementy 3D!

Oferujemy umowę o dzieło i możliwość negocjacji wynagrodzenia.
Zgłoszenia i pytania prosimy nadsyłać na adres: kbprojekt@kbprojekt.pl   

Odp: Biuro architektoniczne poszukuje wizualizatora
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2016, 18:53:29 »
Sprawdź ofertę biura newbielink:http://www.karma-project.pl/ [nonactive] . Korzystałem z usług tego biura i byłem zadowolony z ich usług. Architekt bardzo miły, kreatywny mający ciekawe pomysły i rożne rozwiązania. Ma długoletnie doświadczenie i zna się na swojej pracy. Zleciłem temu biurze wykonanie projekty domu jednorodzinnego. Zrobili to szybko, zgodnie z naszymi wytycznymi oraz podpowiedzieli nam co można zrobić żeby w 100% wykorzystać potencjał działki. Biuro godne polecenia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2017, 15:50:40 wysłana przez Marrek »