Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

CONCEPT ARTIST (RYSOWNIK)  (Przeczytany 514 razy)

CONCEPT ARTIST (RYSOWNIK)
« dnia: Wrzesień 20, 2013, 10:51:43 »
Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry, serie Dead Island czy Call of Juarez, zostały wydane w większości krajów na świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
CONCEPT ARTIST (RYSOWNIK)
(miejsce pracy: Wrocław)

Główne zadanie:
projektowanie świata gry komputerowej (lokacje, przedmioty, postaci)

Od kandydatów oczekujemy:
•   umiejętności tworzenia projektów lokacji i postaci przy użyciu tabletu i programu Adobe Photoshop oraz odręcznie ołówkiem
•   dobrego warsztatu, znajomości anatomii, perspektywy i kompozycji
•   inwencji twórczej
•   umiejętności poruszania się w stylistyce charakterystycznej dla najnowszych gier komputerowych
•   zorientowania w trendach obowiązujących w projektowaniu świata we współczesnych produkcjach filmowych oraz grach komputerowych
•   umiejętności pracy w zespole

Dlaczego warto u nas pracować?
•   Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
•   Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika - Chrome Engine 6.
•   Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
•   Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

Z
ainteresowanych zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz linku do portfolio
na adres: praca@techland.pl z dopiskiem (CA/09/13)

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.

Techland Sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12
54-426 Wrocław
newbielink:http://www.techland.pl [nonactive]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami