Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Firma KB Projekt poszukuje wizualizatora współpracy  (Przeczytany 777 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kbprojekt

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Firma KB Projekt poszukuje wizualizatora współpracy
« dnia: Luty 08, 2012, 14:39:48 »
Szanowni Państwo,

Biuro architektoniczne KB Projekt, z siedzibą przy ul. Cystersów 7B w Krakowie poszukuje do współpracy grafika, w celu wykonania szeregu wizualizacji wraz z kompletem materiałów do prezentacji projektów domów na stronie www.kbprojekt.pl. Zlecenie może obejmować także wykonanie poprawek w modelu bryły 3D projektu (jeśli po porównaniu z dokumentacją architektoniczną zostaną wykryte różnice).

Przez komplet materiałów do prezentacji na stronie internetowej należy rozumieć: wizualizację główną, 3 wersje kolorystyczne wizualizacji, bryłkę projektu posadowioną na działce o minimalnych, dopuszczonych prawem wymiarach dla danego projektu, 4 elewacje, rzuty oraz przekrój budynku.

Pożądane jest by osoba posiadała już doświadczenie we współpracy z biurami architektonicznymi przy wykonywaniu wizualizacji projektów domów, lub realizacji podobnych zleceń. Przed zgłoszeniem swojej kandydatury proszę zapoznać się z poziomem jaki prezentują wizualizacje jakie obecnie zamieszczamy na naszej stronie.
Przykładowo: http://kbprojekt.pl/projekt.php?swyr=378&pro=2

Oczekujemy, że potencjalny współpracownik będzie w stanie wykonać prace na takim samym lub wyższym poziomie. Oznacza to dla wizualizacji wysoki poziom realizmu, zastosowanie elementów 3d,  kolorowe rzuty poszczególnych kondygnacji wraz z zamarkowanym wyposażeniem.

Oferujemy możliwość wieloletniej współpracy przy tworzeniu materiałów graficznych na naszą stronę, na atrakcyjnych warunkach.

Zgłoszenia i pytania prosimy nadsyłać na adres: kb@kbprojekt.pl   
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 15:31:34 wysłana przez kbprojekt »