Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Game Designer  (Przeczytany 779 razy)

Game Designer
« dnia: Kwiecień 08, 2015, 15:13:15 »
Techland Warszawa to samodzielne studio developerskie od 2003 roku produkujące gry komputerowe na platformy PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One oraz PlayStation 4. Doświadczony team specjalistów uczestniczył m.in. w tworzeniu światowego hitu jakim jest Dead Island, a obecnie współtworzy Dying Light oraz Hellraid. Gry, samodzielnie stworzone przez warszawskie studio, tj. nail`d, Xpand Rally Xtreme, GTI Racing czy Dead Island Riptide, zostały wydane w większości krajów na świecie. Jeśli chcesz uczestniczyć w stworzeniu nowego hitu Techlandu, powstającego w Warszawie, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie do naszego zespołu chcemy zatrudnić osobę na stanowisko:
Game Designer
(miejsce: Warszawa)

Czy to o Tobie?

Jesteś kreatywny, pomysłowy i dojrzały
W Twojej głowie kłębią się postacie, historie, dialogi, ale nie obrażasz się, kiedy Twój pomysł „przepadnie”. Słuchasz uważnie feedbacku również od mniej doświadczonych kolegów i koleżanek. Problem to nie problem – to wyzwanie. Błąd to nie błąd, tylko nauczka.

Potrafisz zobaczyć całość dużego projektu
Rozumiesz, że niektóre rozwiązania grywalnościowe z różnych względów nie mogą zostać zastosowane w danym projekcie. Rozumiesz także ograniczenia zewnętrzne, związane np. z zastosowaną technologią czy kosztami tworzenia assetów.

Grałeś, grasz i będziesz grał w gry video
To Twoja największa życiowa pasja i nie wyobrażasz sobie życia bez mrocznych historii, niespodziewanych zwrotów akcji, rywalizacji online z innymi graczami i… pada w ręce. Interesujesz się rynkiem gier video, nowoczesnymi trendami i masz swoje zdanie na ich temat.

Granie to dla Ciebie nie tylko przyjemność
To także ciężka praca. Analizujesz zastosowane rozwiązania, w myślach rozgrywasz alternatywne scenariusze, badasz mechaniki i szukasz inspiracji, by tworzyć jeszcze bardziej angażujące, ciekawe i zaskakujące gry.

Dlaczego warto u nas pracować?
•   Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
•   Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika - Chrome Engine 6.
•   Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
•   Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).
Zainteresowany?
Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) na adres: praca@techland.pl, w tytule umieszczając nr ref. WWA_GD/15/04

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Warszawa Sp. z o.o.
Ul. Górczewska 124 lok. 301
01-460 Warszawa


Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami