Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Grafika na tatuaż  (Przeczytany 1081 razy)

Grafika na tatuaż
« dnia: Styczeń 23, 2018, 16:11:26 »
Cześć i czołem koledzy i koleżanki:)
 Piszę do was w sprawię pomysłu który mam od daaawien dawna w głowię na tatuaż lecz żaden z moich znajomych i znajomych znajomych jakimś sposobem nie potrafi mojej wizji przelać na papier. Otóż chciałbym zlecić wykonanie postaci z tego linku:

newbielink:http://images.wookmark.com/75234_tk6br-devil-jin.jpg [nonactive]

 tyle że przerobić go do pozycji aby spoglądał wprost i nie miał obróconego ciała

Noi dodatkowo chciałbym aby postać w swojej lewej dłoni trzymała zakrwawione ludzkie serce, niech sobie krew pokapie a w prawej by trzymał jakiś "mroczny miecz" podeślę link:

newbielink:https://vignette.wikia.nocookie.net/finalfantasy/images/7/75/FFXI_Sword_69.png/revision/latest?cb=20120713070126 [nonactive]

Co do miecza, nie musi to być konkretnie ten, byle nadawał klimatu i pasował do demonka ^^. Jest to pierwsza wizja projektu, ponieważ w późniejszym czasie planuję dorobić pole bitwy jako tło i gdzieś w dolnej części 2 nagrobki na których będę chciał umieścić 2 ważne dla mnie daty. Tatuaż ma być na całe plecy, więc fajnie gdyby format był odpowiednio duży. Jeśli jest ktoś chętny podjęcia się wyzwania, to proszę o swoją wycenę tu bądź na priv, to samo w razie pytań.

Pozdrawiam :)