Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Poszukiwaniu utalentowani graficy preferujący klimaty fantasy  (Przeczytany 458 razy)

Witam :)


Nasz zespół pracuje nad graficzno tekstową grą online w klimatach fantasy. Jest to bardzo rozbudowany i ambitny projekt. Nasza gra osadzona jest w ciekawej i całkowicie świeżej koncepcji fantasy, oferując graczom bardzo ciekawe możliwości jakich nie ma jeszcze w żadnej innej grze przeglądarkowej. Nie chce rozpisywać się tutaj w publicznym wątku o koncepcji gry, zainteresowani po więcej szczegółów proszę aby pisali na email.

Mamy w zespole kilku programistów którzy dbają o stronę techniczną gry i jednego grafika. Nasz grafik choć bardzo utalentowany to jednak jest tylko jeden, a zapotrzebowanie graficzne dość duże, stąd też potrzebujemy dorekrutować więcej grafików, którzy pomogą w zilustrowaniu naszej gry.

Mile widziane osoby które specjalizują się w digital paintingu, oraz osoby potrafiące tworzyć layouty.


Za pracę niestety nie jesteśmy w stanie zaoferować stałego wynagrodzenia (choć bardzo byśmy chcieli), ale projekt nie jest non profit i gra w przyszłości przewiduje zyski, które zostaną podzielone pomiędzy wszystkich twórców (także grafików).


Zainteresowani proszę aby pisali po więcej szczegółów na email: robet4257@wp.pl
Tam mogę opowiedzieć więcej o grze i naszym projekcie. Zapraszam, warto.


Pozdrawiam
Captain

Odp: Poszukiwaniu utalentowani graficy preferujący klimaty fantasy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2014, 16:44:34 »
Witam, z chęcią zrealizuje takie zadanie. Zajmuję się Digital Paintingiem od kilku lat. Zapraszam na moje portfolio newbielink:http://www.facebook.com/kwadartpl [nonactive]  lub newbielink:http://www.facebook.com/wisniewskadesign [nonactive] oraz do kontaktu kwadartpl@gmail.com  Wystawiam faktury VAT