• Welcome to Forum graficzne Burning-Brushes.pl. Please log in or sign up.

PRACA: Grafik / Projektant interfejsu użytkownika

Zaczęty przez raspberry1304, Luty 12, 2013, 16:42:47

Poprzedni wątek - Następny wątek
KBKP Software S.C. – dynamicznie rozwijająca się firma z sektora IT, dostarczająca rozwiązania programistyczne dla firm z branży hosting, cloud computing i pokrewnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Grafik / Projektant interfejsu użytkownika

Opis stanowiska:
Graficy biorą czynny udział w tworzeniu nowych wydań aplikacji HostBill (http://hostbillapp.com/). Praca na tym stanowisku polega na projektowaniu nowych, unikalnych formularzy składania zamówień na potrzeby e-commerce, tworzeniu interfejsów graficznych aplikacji web – od pojedynczych pikseli przycisku po kompozycyjną całość
Wymagania:
•   Znajomość środowisk graficznych (Photoshop/PSP/Gimp)
•   Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
•   Zainteresowanie tematykami UX, usability, typografią, zastosowaniami grafiki w e-commerce
Mile widziane:
•   Umiejętność cięcia wykonanych przez siebie grafik do HTML 5 + CSS 3
•   Styl dotychczasowych prac zorientowany na nowe trendy graficzne w aplikacjach
Oferujemy:
•   Praca w biurze w Rzeszowie / opcja pracy zdalnej
•   Atrakcyjne wynagrodzenie z bonusami za terminowość
•   Praca w dynamicznie rozwijającej się gałęzi IT, z klientami z całego świata,
•   Ciągły rozwój i poszerzanie kwalifikacji.
CV prosimy przesyłać na KBKPHR@hushmail.com, w tytule "Grafik- CV",
informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma:
KBKP Software, Krzysztof Bieszczad, Krzysztof Pająk, Spółka Cywilna
ul. Wspólna 2
35-205 Rzeszów
NIP: 5170359168
REGON: 180836486

Do zgłoszeń prosimy o dodanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."