Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Wakaty na stanowisku grafika 3D  (Przeczytany 884 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kbprojekt

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Wakaty na stanowisku grafika 3D
« dnia: Marzec 23, 2012, 10:13:15 »
Szanowni Państwo,

Biuro architektoniczne KB Projekt wciąż poszukuje zdolnych grafików 3D. Jeśli potrafią Państwo tworzyć realistyczne wizualizacje, których poziom jest równie wysoki, lub lepszy od tych jakie prezentujemy na stronie głównej portalu www.kbprojekt.pl, to zachęcamy do składanie aplikacji. Do wykonania jest kilkaset wizualizacji budynków, więc otwiera się perspektywa długotrwałej współpracy.   

Za zadanie osoba, która podpisze z nami umowę będzie miała wykonanie szeregu wizualizacji wraz z kompletem materiałów do prezentacji projektów domów na stronie www.kbprojekt.pl. Zlecenie może obejmować także wykonanie poprawek w modelu bryły 3D projektu (jeśli po porównaniu z dokumentacją architektoniczną zostaną wykryte różnice).

Przez komplet materiałów do prezentacji na stronie internetowej należy rozumieć: wizualizację główną, 3 wersje kolorystyczne wizualizacji, bryłkę projektu posadowioną na działce o minimalnych, dopuszczonych prawem wymiarach dla danego projektu, 4 elewacje, rzuty oraz przekrój budynku.

Wizualizacje powinny przedstawiać wysoki poziom realizmu, zastosowanie elementów 3d,  kolorowe rzuty poszczególnych kondygnacji wraz z zamarkowanym wyposażeniem.

Zgłoszenia i pytania prosimy nadsyłać na adres: kb@kbprojekt.pl