• Welcome to Forum graficzne Burning-Brushes.pl. Please log in or sign up.

[Praca] VIWA Entertainment - Motion Designer

Zaczęty przez VIWA Jobs, Maj 06, 2014, 11:34:19

Poprzedni wątek - Następny wątek
VIWA Entertainment Poland Sp. z o.o. to doświadczony dostawca rozwiązań dla branży e-commerce, narzędzi do komunikacji biznesowej oraz aplikacji mobilnych na platformach iOS oraz Android. Dostarczamy profesjonalne wsparcie przy projektowaniu sklepów internetowych, budowie i utrzymaniu dodatkowych modułów, a także integracji z innymi systemami.

Jeżeli jesteś Grafikiem komputerowym (Animatorem), który ceni:

  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach,
  • nowoczesne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju i poszerzenie doświadczenia w e-commerce,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • dodatkowe pakiety socjalne (dofinansowanie zajęć sportowych, kursy językowe).
Zapraszamy Cię do współpracy,  szukamy młodych i kreatywnych osób!

Grafik komputerowy (Animator)

Miejsce pracy: Koszalin
Nr ref: AM/1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreacja, wykonywanie i optymalizacja animacji na potrzeby internetu,
  • okazjonalnie montaż wideo,
WYMAGANIA:

  • znajomość obsługi programu Adobe After Effects, Flash, Photoshop, Illustrator,
  • samodzielność i kreatywność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Adobe Premiere Pro, oraz chęć do poszerzania wiedzy w zakresie obsługi wyżej wymienionych programów.
OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w rozwijającej się, renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • doskonałą możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu międzynarodowym.
WYMAGANE DOKUMENTY:
CV

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie CV i/lub portfolio wraz z ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: jobs@viwa.me

Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego w tytule maila: Nr ref: AM/1

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez VIWA Entertainment Poland Sp. z o.o. z jednoczesną możliwością dostępu do powierzonych przeze mnie danych i ich aktualizacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".