Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: [wykonam] Kodowanie portfolio  (Przeczytany 850 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FakeRabbit

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
[wykonam] Kodowanie portfolio
« dnia: Grudzień 06, 2009, 13:51:41 »
Witam!

Czytasz ten temat, więc przypuszczam, że jesteś osobą, która na poważnie traktuje grafikę i która zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie własnego portfolio. Dobrze jest mieć własne miejsce w sieci, a kiedy chcemy składać podanie o pracę staje się to wręcz koniecznością - podanie linku do deviantArt może najwyżej wywołać śmiech u potencjalnego pracodawcy ;)
Oczywiste jest, że nie każdy grafik musi znać się na kodowaniu i tworzeniu w pełni funkcjonalnych rozbudowanych stron www. Uczenie się tego wszystkiego aby zrobić jedną stronę również mija się z celem. W tym momencie wyciągam do Ciebie pomocną dłoń i oferuję pocięcie layoutu, zakodowanie portfolio i przygotowanie rozbudowanego panelu do administracji Twoją stroną.

Temat Zlecenia: pocięcie i zakodowanie portfolio oraz przygotowanie panelu administracyjnego
Technologia: php oraz Adobe Flex + amfphp (więcej o Flex poniżej)
Czas Realizacji: 2-3 tygodnie (zależnie od złożoności portfolio)
Cena: 300zł (150zł dla pierwszego!)
Kontakt: gg 6022577 (zazwyczaj jestem niewidoczny)

Technologia Flex
Adobe Flex to nowoczesna technologia służąca do budowania tzw. Rich Internet Applications (RIA). Jej główne zalety to wysoki poziom interakcji z użytkownikiem oraz niespotykane dotąd w witrynach internetowych możliwości wizualne przy jednoczesnym zachowaniu dobrej wydajności i prędkości działania. Dzieje się tak ponieważ aplikacja uruchamiana jest przez Flash Player na maszynie użytkownika a nie na dalekim serwerze (jak to jest w przypadku zwykłych serwisów php).
Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz, abym wykonał całość (strona + panel adm.) we Flexie, czy tylko panel, a stronę w php. Osobiście polecam drugą opcję, ponieważ niektórzy zwyczajnie nie mają zainstalowanego Flash Playera w przeglądarce. Osobiście stosuję to rozwiązanie na swojej stronie i spisuje się ono bardzo dobrze. Tutaj możecie podejrzeć jak wygląda mój panel w akcji. Kilka innych przykładów zastosowania Flex tutaj


Dodatkowe Informacje
- Podstawowe właściwości portfolio i panelu to: podział galerii na kategorie, zabezpieczenie panelu hasłem, wysyłanie/kasowanie prac i ich miniatur, podgląd pracy i dowolna ich segregacja w panelu administracji. Na życzenie oczywiście może być tego więcej, jednak w przypadku znacznych zmian, cena może ulec zmianie.
- Za dodatkową opłatą mogę również przygotować layout portfolio.
- Istnieje też możliwość wykonania innych stron w tej technologii, nie tylko portfolio. W tym celu jednak proszę już o bezpośredni kontakt. Jeśli projekt nie przerośnie moich umiejętności, na pewno wynegocjujemy wynagrodzenie zadowalające wszystkich ;)
- Panel administracyjny działa na większości znanych mi hostingów, również tych darmowych. Dla pewności jednak zalecam dowiedzieć się czy twój host pozwala na instalację amfphp.

UWAGA - PROMOCJA!!!
Przy pierwszym zleceniu mogą się pojawić nieprzewidziane przeze mnie przeze mnie przeszkody i związane z tym opóźnienia. Aby zrekompensować to, pierwsza osoba dostanie swoje portfolio za pół darmo, czyli za jedyne 150zł! Zapewniam, że jest to śmieszna cena, nawet w przypadku zwykłych stron php.


Wszelkie pytania można zadawać też tutaj, postaram się odpowiedzieć szybko i rzeczowo :)