Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

[zlece] Szukam grafika który wykona design pod WordPress  (Przeczytany 1236 razy)

Witam !

Zgodnie z tytułem tematu szukam osoby, która wykona dla mnie wraz z pocięciem i przystosowaniem pod WordPress design na temat zarabiania w internecie a dokładniej mówiąc serwis będzie działał w dziedzinie "Uploadingu" w PPA. Czyli mówiąc krótko mój serwis będzie oferował możliwość ściągnięcia wielu modyfikacji, hacków, dodatków do gier komputerowych, platformowych, jak i również na Android i IOS i wiele podobnych. Czyli serwis będzie przeznaczony dla młodszych jak i starszych odbiorców. Więcej informacji podam po skontaktowaniu się ze mną.

Dobrze by było gdyby dana osoba znała klimaty "Uploadingu", chociaż nie jest to warunek konieczny w kwestii podjęcia współpracy. To na czym mi zależy to aby zgłosiły się osoby, które mają obecnie wolny czas na wykonanie projektu i zgodzą się na moje warunki odnośnie projektu. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie. Odnośnie sprawa warunków wygląda następująco. Możliwość również jest nawiązanie dłuższej współpracy.

Jestem w stanie za projekt zapłacić 100 zł. Doskonale zdaje sobie sprawę, że projekty graficzne kosztuję o jedno zero lub dwa więcej. Niestety mnie na taki wydatek nie stać. Nie chce nikomu obiecać większej kwoty + dodatkowych bonusów, dlatego sprawę przedstawiam szczerze i rzeczowo. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany takimi warunkami finansowymi bardzo proszę o kontakt.

Zainteresowane osoby bardzo proszę wyłącznie o kontakt E-mail. Proszę nie pisać do mnie wiadomości PW. Poniżej przedstawiam mój adres E-mail w kwestii kontaktu:

E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam