Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

[Zlece] Wykonanie designu pod Wordpressa  (Przeczytany 457 razy)

[Zlece] Wykonanie designu pod Wordpressa
« dnia: Kwiecień 29, 2014, 18:08:32 »
Witam !

Tak jak w temacie zlecę grafikowi stworzenie designu pod WordPressa + cięcie pod wordpressa. Nie wymagam aby to był "bardzo profesjonalny" projekt ponieważ wiem ile kosztują takie projekty, jednak na pewno chciałbym aby przyciągał wzrok odwiedzających serwis. Chciałbym aby wygląd serwisu stwarzał wrażenie serwisu fachowego i rzetelnego jakim oczywiście będzie.

Serwis będzie mieścił się w kategorii "uploading" a dokładniej będzie oferował hacki i cheaty do gier komputerowych jak i pozostałych programów komputerowych. Czyli osoby odwiedzające mój serwis będą mogli ściągnąć odpowiednie pliki zarówno pod gry jak i pozostałe programy. Cały serwis będzie oparty w języku angielskim.

Szukam osoby, która ma dość sporo czasu wolnego i czuje tematykę mojego serwisu i która chce stworzyć kolejny ciekawy projekt do swojego portfolio. Nie jestem w stanie zapłacić wielkich pieniędzy, dlatego też mogę zaoferować "młodemu" grafikowi między 60-70 zł za wykonanie i pocięcie projektu(możliwość nawiązania dłuższej współpracy).

Zainteresowane osoby bardzo proszę wyłącznie o kontakt:

E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam