Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Poszukiwana osoba/firma do realizacji gafiki 2d (gra przeglądarkowa)  (Przeczytany 479 razy)

Firma SolutionCode poszukuje kreatywnej osoby/firmy tworzącej grafikę 2D do gier. Współpraca zdalna. Rozliczenie w postaci umowy o dzieło i faktury VAT (bądź rachunku dla osób nie prowadzacych działalności gosp.)

Realizujemy projekt gry przez przeglądarke. Mamy dokładnie określone wymagania co do funkcjonalności gry (co ma być na której planszy itd.), sama gra jest w tym momencie w trakcie tworzenia. Oczekujemy stworzenia serii grafik 2D reprezentujących poszczególne strony z wydzielonymi elementami takimi jak ikony, guziki itp. elementy 'aktywne'. Współpracę wyobrażamy sobie tak, że najpierw ustalamy jakiś ogólny styl graficzny całości a potem dajemy już swobodę artystyczną a także dużą swobode w rozrysowaniu gdzie ma byc jaki element menu, ikona itp, zakreślamy tylko pewne ogólne warunki brzegowe. Komunikujemy się regularnie co kilka dni.

Oczekujemy:

* Udokumentowanego doświadczenia w tworzeniu grafiki 2D do gier (najlepiej jeśli mozna byloby zobaczyć referencje w postaci istniejacych juz gier webowych lub desktopowych). To jest absolutnie wymagany warunek, interesuja nas wyłącznie ludzie/firmy z doświadczeniem w tym zakresie.
* Dodatkowym atutem będzie choćby bardzo podstawowa wiedza na temat tego co to jest HTML i CSS. Absolutnym ideałem będzie osoba/firma która robi jedno i drugie tj robi grafike i potem tnie na makiety html+css ale cięcie nie jest wymagane, szukamy przede wszystkim dobrego grafika!

Prosimy o przesyłanie aplikacjie na adres: contact@solutioncode.com