Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Design dla strony ogólnopolskiej kampanii społecznej  (Przeczytany 554 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doliwa

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Design dla strony ogólnopolskiej kampanii społecznej
« dnia: Luty 27, 2012, 13:55:40 »
Witam serdecznie,

Nazywam się Michał Dzik, jestem koordynatorem projektu "Diabetyk na krańcu świata" który jest częścią  większej ogólnopolskiej kampanii społecznej na temat cukrzycy.

Najważniejszą częścią kampanii będzie między innymi strona internetowa prowadzona przez młodych diabetyków.Znajdą się na niej informacje o cukrzycy, o sprzęcie ułatwiającym codzienne życie z cukrzycą oraz co najważniejsze blog o codziennym życiu z cukrzycą.Będą także blogi prowadzone przez specjalistów, diabetologa, psychologa, okulistę, dietetyka itp. Adres naszej strony internetowej nie jest przypadkowy http://houstonwehaveaproblem.pl jest to wersja robocza uruchomiona na joomli 2.5 z komponentem K2.

Przejdę teraz do sedna sprawy.Żeby projekt się udał potrzebna jest atrakcyjna graficznie i funkcjonalna strona internetowa.Ta aktualna taka niestety nie jest.
Postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą o pomoc przy jej utworzeniu.W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapłacić za usługę w tradycyjny sposób.Jednak dla osoby która zdecyduje się na współpracę będzie to świetna reklama (portale internetowe, radi, tv)

Atrakcyjna strona internetowa pozwoli nam łatwiej dotrzeć do sponsorów.W tej chwili prowadzimy pierwsze rozmowy.Wsparcie naszej kampanii zadeklarowały już takie osoby jak Patrycja Kosiarkiewicz, Ewa Jach, Magdalena Tul, Weronika Wera Korthals, Majka Jeżowska...

Projekt jest tworzony przez prawdziwych zapaleńców.Wiemy o czym mówimy ponieważ sami od lat stawiamy czoła problemom o których mówimy.Diabetyk na krańcu świata jest częścią większego projektu.... kampanii społecznej uświadamiającej ludziom co to cukrzyca i jak się z nią żyje, jakie są związane z tym zagrożenia, z jakim problemami na co dzień muszą sobie radzić diabetycy itd itp.Chodzi o to żeby wstrząsnąć ludźmi i dotrzeć do nich z tym że cukrzyca to jest poważny problem.Niewiele osób ma świadomość tego że każdego roku z jej powodu (a właściwie z powodu jej powikłań) umierają 4 miliony ludzi.W Polsce nie dysponujemy nawet dokładna statystyką na ten temat są tylko dane szacunkowe.Być może uda się uświadomić rządzącym że oszczędności na leczeniu spowodują że za kilka-kilkanaście lat trzeba będzie wydać o wiele więcej na leczenie powikłań. Dodatkowo chcemy dotrzeć do młodych diabetyków którzy bardzo często myślą że cukrzyca to dla nich koniec świata, chcemy pokazać im że są w będzie.Że cukrzyca ni oznacza "końca świata", nie przekreśla ich marzeń.Że pomimo niej można osiągnąć wszystko.

Wierzę że przy waszej pomocy jesteśmy w stanie osiągnąć nasz cel.Zostalibyście głównymi realizatorami i partnerami naszej kampanii.


Dziękuję i czekam na odpowiedź

Diabetyk na krańcu świata
Michał Dzik
Koordynator projektu
ul.ks.prof.J.Sztonyka 18
49-120 Dąbrowa
tel. 502 025 326
www.houstonwehaveaproblem.pl
diabetyknakrancuswiata@fundacja-nadzieja.pl