Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Witaj na forum graficznym Burning-Brushes.pl!
Zwycięzca SOTW#140 - CrimeS


Panel użytkownika

Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Logo dla portalu antywirusowego (płatne 300zł)  (Przeczytany 669 razy)

Logo dla portalu antywirusowego (płatne 300zł)
« dnia: Maj 12, 2012, 11:23:07 »
Witam serdecznie.

Chciałbym aby przygotowali dla nas Państwo logo (sygnet + logotyp) lub sam logotyp dla portalu o tematyce stricte antywirusowej. Logo winno zawierać nazwę "av-test". Nie mamy żadnej koncepcji na kolorystykę (ale na jej podstawie będzie robiony design layoutu) i tutaj jeśli ktoś pomógłby nam w tym byłoby super. Poniżej informacje o logo (liczymy na prostą, czytelną, ciekawą oraz profesjonalną typografię i czcionkę).

1. Nazwa, krótki opis działalności: Będziemy działać pod domeną av-test.pl i zajmować tematyką antywirusową. Testowaniem antywirusów typu Internet Security na różnych płaszczyznach, samych AV oraz wersji przeznaczonych dla firm.
2. Termin wykonania logo: do 18-05-2012
3. Czy termin jest elastyczny: nie
4. Adres obecnej strony internetowej: domena av-test.pl jest zarejestrowana ale jeszcze nie mamy postawionej strony, chociaż wszystko jest już ustalone.
5. Różnice na tle konkurencji: będziemy posiadać kilka autorskich modyfikacji na portalu, dzięki którym użytkownik prywatny/biznesowy będzie mógł szybko i w czytelny sposób znaleźć odpowiedź na pytanie - jaki program wybrać. Będzie to także pierwszy w Polsce taki portal.
6. Slogan i czy ma się znajdować w logo: "niezależne testy antywirusowe" - jednak nie musi się on znajdować w całej typografii logo. Można go osobno zaprojektować aby nie psuć typografii samego logo.
7. Określone kolory: tutaj niestety jest problem.
8. Gdzie będzie używane logo: (strona internetowa, możliwe wizytówki w późniejszym czasie(nie jest to wymóg bo prosimy póki co o samo logo), raporty pdf - to jest bardzo ważne. W raportach pdf, na stronie tytułowej będzie nasze logo)
13. Głównym konkurent: w zasadzie brak w Polsce, jednak proszę aby nie był to plagiat związany z av-test.org
14. Głównym odbiorca: firmy, zaawansowani użytkownicy oraz ci posiadający mniejszą wiedzę. Główne założenie portalu to podzielenie go 50-50 Kowalski/biznes
15. Najważniejsze zastosowanie logo? (strona internetowa, raporty pdf)

Oferujemy 300zł brutto dla najlepszego logo. Po wybraniu pracy podpiszemy umowę o dzieło, aby wszystko było zaksięgowane. Termin składania prac do 20 maja 2012.

Najpierw proszę użytkowników o ewentualne większe rozpoznanie i pytania nt logo. Co do kolorystyki logo kierowałem się tą stroną: newbielink:http://www.logoexperts.pl/artykul_kolor_w_logo.php [nonactive]
i można zastosować np: pomarańcz/brzoskwinia z niebieskim/fioletem (przemiennie); niebieski z żółtym; niebieski z szarym; cyan z szarym lub inne wizjonerskie pomysły od razu pod kolorystykę strony internetowej (mile widziane Wasze pomysły)

Kontakt ze mną:
GSM: 796 481 798
GG: 6527188
mail: scibor.adrian@wp.pl
i tutaj PW na forum

Odp: Logo dla portalu antywirusowego (płatne 300zł)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2012, 12:49:55 »
czyżby nie wyszło na innym forum graficznym w formie konkursu? -tak to jest sarkazm, tak był taki temat i mnóstwo prac.
bo chciałem

A cała twórczość widnieje tu: WhiteBlackRose

decremi.pl/ portfolio

Odp: Logo dla portalu antywirusowego (płatne 300zł)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2012, 13:59:03 »
Nie ograniczamy się tylko do jednego forum. Nigdzie konkursu na logo też nie ogłosiliśmy. Zwykłe zlecenia i każdy kto chce może nadesłać prace. A jeśli mówisz o forum na "g" - niestety ale tamte prace są niezadowalające, aczkolwiek termin jest do 18 maja.

Odp: Logo dla portalu antywirusowego (płatne 300zł)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2012, 14:01:19 »
no cóż z takim podejściem nigdy nie będzie miało się "czegoś zadowalającego".
bo chciałem

A cała twórczość widnieje tu: WhiteBlackRose

decremi.pl/ portfolio