• Welcome to Forum graficzne Burning-Brushes.pl. Please log in or sign up.

Praca - Grafik Komputerowy

Zaczęty przez KamilNocon, Grudzień 14, 2016, 15:15:43

Poprzedni wątek - Następny wątek
Praca szuka człowieka!

Przemyśl

Zakres obowiązków:
- Projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych;
- Obróbka oraz retuszowanie zdjęć;
- Tworzenie packshotów;
- Projektowanie grafik na potrzeby witryn internetowych;
- Kreowanie i aranżacja oprawy graficznej w salonach sprzedaży.

Oczekiwania:
- Biegła znajomość Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator;
- Mile widziana znajomość Adobe InDesign, Corel Draw;
- Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych;
- Wysoce rozwinięta kreatywność oraz zmysł estetyczny;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferta:
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
- Stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@leasingteam.pl

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.