Witamy, Go┼Ť─ç. Zaloguj si─Ö lub zarejestruj.

Autor W─ůtek: Praca jako Web Desiger/Grafik/UX Designer/Koder  (Przeczytany 248 razy)

0 U┼╝ytkownik├│w i 1 Go┼Ť─ç przegl─ůda ten w─ůtek.

Foczta.pl

  • Podzi─Ökowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Praca jako Web Desiger/Grafik/UX Designer/Koder
« dnia: Pa┼║dziernik 10, 2014, 13:39:41 »
Opis Stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Web designer / Grafik / UX Designer / Koder.  Jeste┼Ťmy pr─Ö┼╝nie rozwijaj─ůcym si─Ö startup. Obecnie pracujemy nad kilkoma unikalnymi projektami. Gwarantujemy przyjazn─ů  atmosfer─Ö w bardzo zgranym i zaanga┼╝owanym zespole oraz ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego. Je┼Ťli chcesz zosta─ç cz─Ö┼Ťci─ů naszego zespo┼éu, mie─ç realny wp┼éyw w procesie tworzenia projekt├│w oraz potencjaln─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania udzia┼é├│w w firmie, aplikuj jeszcze dzisiaj.

Zakres obowi─ůzk├│w:
* tworzenie projekt├│w graficznych na potrzeby stron www i aplikacji
* projektowanie reklam internetowych i ikonek
* projektowanie i przygotowanie do druku materiałów promocyjnych i prezentacji
* ┼Ťcis┼éa wsp├│┼épraca z programistami.

Wymagania:
* du┼╝e do┼Ťwiadczenie w projektowaniu i wdro┼╝eniu warstwy graficznej aplikacji webowych i mobilnych
* do┼Ťwiadczenie w opracowywaniu materia┼é├│w reklamowych, banner├│w i ikonek
* bardzo dobra znajomo┼Ť─ç HTML/HTML5, CSS/CSS3, RWD (media queries)
* doskona┼éa znajomo┼Ť─ç Photoshop
* dobra znajomo┼Ť─ç LESS lub SASS
* projektowanie grafiki komputerowej na potrzeby Internetu (materiały promocyjne, bannery, ikonki, grafika dla serwisów www)

Oferujemy:
* przyjazn─ů atmosfer─Ö pracy w ma┼éym zespole
* mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy po polsku lub po angielsku
* pracę z ludźmi pełnymi pasji i innowacyjnych pomysłów
* bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
* mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania udzia┼é├│w w firmie

Portfolio z CV prosimy przesyłać na adres jobs@foczta.pl