Forum graficzne Burning-Brushes.pl

Programowanie oraz Grafika => Zlecenia => Płatne => Wątek zaczęty przez: Foczta.pl w Październik 10, 2014, 15:39:41

Tytuł: Praca jako Web Desiger/Grafik/UX Designer/Koder
Wiadomość wysłana przez: Foczta.pl w Październik 10, 2014, 15:39:41
Opis Stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Web designer / Grafik / UX Designer / Koder.  Jesteśmy prężnie rozwijającym się startup. Obecnie pracujemy nad kilkoma unikalnymi projektami. Gwarantujemy przyjazną  atmosferę w bardzo zgranym i zaangażowanym zespole oraz ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu, mieć realny wpływ w procesie tworzenia projektów oraz potencjalną możliwość uzyskania udziałów w firmie, aplikuj jeszcze dzisiaj.

Zakres obowiązków:
* tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron www i aplikacji
* projektowanie reklam internetowych i ikonek
* projektowanie i przygotowanie do druku materiałów promocyjnych i prezentacji
* ścisła współpraca z programistami.

Wymagania:
* duże doświadczenie w projektowaniu i wdrożeniu warstwy graficznej aplikacji webowych i mobilnych
* doświadczenie w opracowywaniu materiałów reklamowych, bannerów i ikonek
* bardzo dobra znajomość HTML/HTML5, CSS/CSS3, RWD (media queries)
* doskonała znajomość Photoshop
* dobra znajomość LESS lub SASS
* projektowanie grafiki komputerowej na potrzeby Internetu (materiały promocyjne, bannery, ikonki, grafika dla serwisów www)

Oferujemy:
* przyjazną atmosferę pracy w małym zespole
* możliwość pracy po polsku lub po angielsku
* pracę z ludźmi pełnymi pasji i innowacyjnych pomysłów
* bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
* możliwość uzyskania udziałów w firmie

Portfolio z CV prosimy przesyłać na adres jobs@foczta.pl