Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Strona Główna [Płatne].  (Przeczytany 825 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BiLL

  • *
  • Podziękowania otrzymane: 0
    • Zobacz profil
Strona Główna [Płatne].
« dnia: Maj 11, 2012, 15:21:30 »
Witam Państwa, niestety ostatnio z uwagi na brak konkretów zarówno na mój adres e-mailowy jak również skrzynkę wiadomości prywatnych nie została zrealizowana praca związana z layoutem na moją stronę. Jednakże nic straconego, poszukuje ponownie pomocy. Jednakże w czymś innym, wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z poniższym zamówieniem.

Wymiary pracy: 1024x768
Adres strony: http://buk-zaplac.pl
Typ grafiki: Strona startowa.
Termin: 11-19.05.2012r.
Typ grafiki: Według uznania.
Płatność: Gotówka, przelew na konto.

Treści napisów możliwe do użycia:
- Buk-Zaplac.pl (koniecznie, nazwa stron)
- Portal (koniecznie, jeden z odnośników)
- Forum (koniecznie, jeden z odnośników)
- Fan-Shop (koniecznie, jeden z odnośników)
- Relacje Live (koniecznie, jeden z odnośników)
- Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.  (koniecznie, jako cytat, motto strony.)

Przykłady stron startowych:
- 1. http://www.werder.de/
- 2. http://www.fcbayern.telekom.de/de/splash.php
- 3. http://www.psg.fr/fr/Pre-home/001001/Pre-Home
- 4. http://www.manutd.com/Splash-Page.aspx
- 5. http://www.fulhamfc.com/Splash/splash.aspx
- 6. http://www.clubatleticodemadrid.com/

http://screenshooter.net/data/uploads/lp/wg/zkgp.jpg

Obecnie tak to wygląda, znajomy zrobił dla mnie darmową wersję w kilkanaście minut.
Jest to wersja beta strony startowej którą chciałbym widzieć. W wersji oficjalnej nie będzie miejsca na 'Typera.'


Z powyższych przykładów zdecydowanie najbardziej podoba mi się opcja numer jeden, nie chodzi tu o kolorystykę (chociaż nomen omen pasuje kapitalnie), lecz o cały projekt który wykonany jest - profesjonalnie, zawarte w nim jest wszystko czego oczekiwał autor, jak również nic się nie zlewa ze sobą. Nie jestem również zwolennikiem wypełnienia całej przestrzeni napisami, logami, twarzami zawodników, koszulkami etc. W przykładzie numer dwa głównie podoba mi się napis, widziałbym (gdybym bym właścicielem tej strony) w tym miejscu mój napis związany z mottem mojego serwisu. Przykład numer trzy to genialna kolorystyka (taka kolorystykę chciałbym zobaczyć, chociaż niekoniecznie, ważne aby całość pasowała) jak również podobnie jak w przykładzie pierwszym dobre rozmieszczenie, brak zlewania się odnośników. Kolejne przykłady podobają mi się zdecydowanie mniej. Podałem je głównie dla przykładu, dla rozeznania dla Państwa. 

Proszę w pracy również uwzględnić miejsce dla sponsorów, tak jak to jest w przykładzie numer dwa. Oto lista sponsorów których loga prosiłbym o zamieszczenie: (oczywiście z zachowaniem zasad estetyki tak jak to jest w tej pracy) Expekt; Betsafe; Betsson; Tobet; Bwin; Unibet; William Hill. Z zaznaczeniem iż sponsorzy kiedyś mogą się zmienić, a co za tym idzie aby w przyszłości można było owe znaczniki zmienić. Co ważne, każdy odnośnik musi być stworzony jak w przykładzie numer dwa, czyli abym mógł zakodować każde logo z osobna moimi specjalnym linkami partnerskimi tych firm. Loga znajdziecie Państwo bezproblemowo w google. Ostatnie, tym razem już najmniejsze moje prośby to: umieszczenie w dogodnym miejscu odnośników do Facebooka, Naszej-Klasy, Twitera oraz Youtube. Na końcu proszę o dodanie w stopce czegoś podobnego do
(http://screenshooter.net/data/uploads/kz/ah/bvkx.jpg).

I jeszcze co do rozmiaru - warto aby rozmiar był tak gotowy aby nie było potrzeby przesuwania strony, a raczej możliwości przesuwania. Zaś co do wynagrodzenia, jakiś budżet na ten mój cały pomysł mam, oczywiście muszę mierzyć siły na zamiary. Więc proszę o projekty prac wraz z ceną, coś wybierzemy. Dodatkowo zaoferować mogę reklamę na moim serwisie jak również mailing do 2000 użytkowników. Możliwe dalsza współpraca, ponieważ potrzebny będzie wykonawca jeszcze kilku innych rzeczy. Więc może w pakiecie było by taniej. Za pracę włożoną w te projekty, już teraz dziękuje, z całego serca.


Czas Start Panowie i Panie!

Pozdrawiam Tomasz Szczygieł