• Welcome to Forum graficzne Burning-Brushes.pl. Please log in or sign up.
 

piotrekp1 i Olonator

Zaczęty przez Piotrekp1, Luty 14, 2009, 22:27:16

Poprzedni wątek - Następny wątek
siema,jestem nowy na forum chciałbym dobrze rozpocząć znajomość np. collabem z przypadkową osobą, a więc czekam na zgloszenia :d
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/437e279714.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/1be6165ba4.png[/img][right][color=green][b]wygrane pojedynki: 2[/color][color=red]
przegrane pojedynki: 0[/b][/color][/right][img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/aa0475b02d.png[/img]
[right][color=orange]Gifty:[/color][b][url=http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/3c4c911b73.png] Olonator,[/url][/b][/right]

No, Piotrek, my sie poznalismy na innym forum, przez grafike, wiec jestem chetny;) Zaczynaj.
[center]
[img]http://img2.vpx.pl/up/20090128/300rad_copy65.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/e1f6db29f2.png[/img]
[url=http://burning-brushes.pl/viewtopic.php?p=59787#59787][color=d0edff]Zapraszam do gry w |[b][/color][color=white]QUAKE[/color][color=a00000] LIVE![/color][color=d0edff]| Click![/b][/color] [/url]
[/center]

ty zaczynaj , ja nie mam talentu do wyboru stocków ;) , miło że tak szybko się zgłosiłeś btw. :d
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/437e279714.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/1be6165ba4.png[/img][right][color=green][b]wygrane pojedynki: 2[/color][color=red]
przegrane pojedynki: 0[/b][/color][/right][img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/aa0475b02d.png[/img]
[right][color=orange]Gifty:[/color][b][url=http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/3c4c911b73.png] Olonator,[/url][/b][/right]

[quote="Piotrekp1"]ty zaczynaj , ja nie mam talentu do wyboru stocków ;) , miło że tak szybko się zgłosiłeś btw. :d[/quote]
Hyhy, EL TORPEDO. To zaczynam:))
[center]
[img]http://img2.vpx.pl/up/20090128/300rad_copy65.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/e1f6db29f2.png[/img]
[url=http://burning-brushes.pl/viewtopic.php?p=59787#59787][color=d0edff]Zapraszam do gry w |[b][/color][color=white]QUAKE[/color][color=a00000] LIVE![/color][color=d0edff]| Click![/b][/color] [/url]
[/center]

pracka skończona
stock:
[img]http://www.gibson.com/email/images/042505_slash.jpg[/img]
pracka olonatora
[img]http://xs536.xs.to/xs536/09076/slashcollabcopy734.png[/img]
mój szajs
[img]http://xs136.xs.to/xs136/09076/omfg392.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/437e279714.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/1be6165ba4.png[/img][right][color=green][b]wygrane pojedynki: 2[/color][color=red]
przegrane pojedynki: 0[/b][/color][/right][img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/aa0475b02d.png[/img]
[right][color=orange]Gifty:[/color][b][url=http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/3c4c911b73.png] Olonator,[/url][/b][/right]

Bardziej widzialbym nasza prace w kolorze i z innym napisem, ale jest gut:P
[center]
[img]http://img2.vpx.pl/up/20090128/300rad_copy65.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/e1f6db29f2.png[/img]
[url=http://burning-brushes.pl/viewtopic.php?p=59787#59787][color=d0edff]Zapraszam do gry w |[b][/color][color=white]QUAKE[/color][color=a00000] LIVE![/color][color=d0edff]| Click![/b][/color] [/url]
[/center]

trochę takie smutne, monotonne ; p mnie się nie podoba zbytnio, ale wykończenie jakby nie było i tak lepsze;)
[img]http://img.burning-brushes.pl/images/tagzziomem.jpg[/img]
[size=8pt]  [url=http://burning-brushes.pl/aktualnosci/regulamin-ogolny/]Regulamin[/url] | [url=http://burning-brushes.pl/pomysly-i-propozycje/]Pomysły & Propozycje[/url] | [url=http://burning-brushes.pl/dyskusje-i-pomoc/]Dyskusje & Pomoc[/url] | [url=http://burning-brushes.pl/konkursy/]Konkursy[/url] | [url=http://burningbrushes.deviantart.com/]BB DeviantArt[/url][/size]

Normalnie jakby grał na jakimś pogrzebie xD No i za mało bajerów wg mnie, te iskierki fajne, ale było je mocniejsze dać i jeszcze coś przy focalu, no ale napis fajny wyszedł ;d
[i]"Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy"[/i]
[i]"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."[/i]
[i]"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt"[/i]

No fajnie fajnie ale ta kolumna wygląda na krzywo wycięta choc może tylko wyglądac.
[center]
|[url="http://burning-brushes.pl/pm/?sa=send"][size=12px] Pomogę z zakresu matematyki [/size][/url]|[url="http://www.matematyka.pl/index.php"][size=12px] Matematyka.pl [/size][/url]|[url="http://matematyka.pl/viewtopic.php?t=28951"][size=12px] Kurs LaTeX-a [/size][/url]|
|[url="http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/6322bb4a19.gif"][size=12px] Gainer[/size][/url]|
|[size=12px][color=brown]Prawdziwy informatyk wiesza się razem ze swoim programem[/color][/size]|
|[url="http://burning-brushes.pl/programowanie/organizer/"][size=12px] Organizer [/size][/url]|[url="http://burning-brushes.pl/programowanie/szyfrowanie/"][size=12px] Szyfrowanie [/size][/url]|[url="http://burning-brushes.pl/programowanie/program-zmieniajacy-znajomemu-opis-na-gadu-gadu/"][size=12px] Gadu-Gadu [/size][/url]|[url="http://burning-brushes.pl/phpmysql/foliofast/"][size=12px] Foliofast [/size][/url]|
[/center]

[b]Sympatyk[/b], heh kolumna najpierw się starałem tak dokładnie wyciąć ale jak wyciąłem to została taka jakby biała ramka (zmieszanie gło.śnika z białym tłem) a nie chciało mi się już wycinać to wziąłem tak xD
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/437e279714.png[/img]
[img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/1be6165ba4.png[/img][right][color=green][b]wygrane pojedynki: 2[/color][color=red]
przegrane pojedynki: 0[/b][/color][/right][img]http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/aa0475b02d.png[/img]
[right][color=orange]Gifty:[/color][b][url=http://burning-brushes.pl/imghost/uploads/3c4c911b73.png] Olonator,[/url][/b][/right]

a mnie sie to w b&w bardziej podoba bo od razu kojarzy mi sie to z jakims rockiem i mrocznymi klimatami :D mogliscie zrobic jakby jednego pioruna i napis tez fajny tak wogole to fajna ta ramka ^^ mnie sie podoba ;d
[center][img]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/4260d14f.png[/img][/center]