Forum graficzne Burning-Brushes.pl

[PŁATNE] Konkurs na logo (sygnet już gotowy). Nagroda: 100zł

Witajcie zdolni graficy!

Brytyjska spółka FAQuality ogłasza konkurs na swoje logo!
 
Instrukcje:
* W poniższym linku znajduje się nasz sygnet, który musi być wykorzystany w finalnym projekcie logo (http://iv.pl/images/86077668425248619689.png). Jeśli chodzi o sygnet, zmotywowanych do zwycięstwa grafików prosimy o poprawę jedynie aspektu wizualnego trawki.
* Niezbędne do udziału w konkursie jest natomiast stworzenie logotypu ze sloganem oraz mottem (taglinem), które będzie tworzyło z sygnetem spójną całość.
Treść sloganu (górny poziom): FAQuality.com / FAQuality.pl (prosimy o wersję w 2 językach)
Treść motta (dolny poziom): Because Quality is Natural  / Bo Jakość jest Naturalna
* Kolorystyka. Tak jak w sygnecie: tekturowy brąz, zieleń oraz czerń. Dopuszczamy także odcienie szarości.
* Uwaga! Zależy nam, aby całe logo miało wydźwięk ekologiczny. Ma budzić skojarzenia z naturą oraz minimalizmem. Ma być piękne w swojej prostocie, ale niebanalne.

W celu bliższego zrozumienia naszej wizji, prosimy posiłkować się tym oto obrazkiem (http://imgur.com/Pi8oi.jpg)
 
Informacje:
* nagroda: 100zl (wypłacane zwycięzcy w przypadku satysfakcjonującego wykonania, nie jesteśmy krętaczami - nie wykorzystamy żadnej pracy, za którą nie zostanie wcześniej wypłacona nagroda).
* nagroda nr.2: możliwość długoterminowej współpracy z naszą firmą przy wykonywaniu grafik oraz banerów - być może twoje prace będą już niebawem podziwiane przez tysiące naszych klientów z całej Europy.
* czas trwania konkursu: 10 dni
 
 
Zapraszamy do udziału wszystkich grafików! Jest to dla was okazja do zarobienia łatwych 100zł, jako że sygnet jest już podany na tacy.

Z góry dziękujemy za profesjonalne podejście.