• Welcome to Forum graficzne Burning-Brushes.pl. Please log in or sign up.
 

100 000

Zaczęty przez Abik, Styczeń 06, 2011, 00:32:42

Poprzedni wątek - Następny wątek
   Taką śliczną liczbę postów udało nam się dziś osiągnąć. 5 stycznia 2011, nie wiem jak wy, ale ja zapamiętam, z resztą dzień przed "trzema królami", nietrudno zapamiętać.
Czy to dużo? Czy jest się z czego cieszyć? Ja sam nie wiem, ale nie bardzo mnie to obchodzi bo osobiście się ciesze, bez względu na to, czy jest to dużo, czy mało, czy napisaliśmy to w spamie, czy gdziekolwiek indziej. Udało nam się razem to osiągnąć i to jest najważniejsze, tym bardziej, że jak wiadomo, lekko nie było.
Nie powiedziałbym, że jest to dzień całego naszego forum, BB jest chyba trochę inne, dla mnie to raczej dzień "kilku bohaterów", niekoniecznie niewielu, ale na pewno nie wielu, którym wypadałoby podziękować.
   Zacznę może od tych, których wyróżnienie tu jest oczywiste. Jak dla mnie największym bohaterem tych 100k postów jest Lysander  :brawo:. Możecie się zgadzać lub nie (jak mnie znacie trochę to wiecie, że i tak na to leję ;D), ale on jest chyba jedyną osobą, na którą to forum mogło liczyć codziennie od samego jego powstania, może nie pisze dziennie dwieście postów, ale nie to jest miarą bohaterstwa :D Szkoda tylko, że prawie zawsze oddaje w pięciu pytaniach, ale pewnie ma ważniejsze sprawy i na pewno zalicza do nich czuwanie nad pokojem i bezpieczeństwem BB. Śmiało można powiedzieć, że te 100k to jego zasługa.
   Tak samo można powiedzieć o kolejnym bohaterze - voythasie, (voytasie), wojtku, czy jak go tam zwą. To jest też jego zasługa, chociaż z jego 'stałością' i regularnością jest gorzej :kiss_anim:, ale jego zasług również nie da się tak łatwo zmierzyć, wszelkie techniczne sprawki to jego sprawka, kto wie, może by nas już nie było gdyby wojtek czasem chodził spać?
   Również wielkie dzięki należą się Maxowi :pwned:. Niewiele jest takich równych kolesi na Ziemi, którzy jeszcze dodatkowo spamią na potęgę, jakby dało się go sklonować to mielibyśmy tutaj te 100k już dawno temu.
Dzięki wam wielkie panowie bo na prawdę nie wyobrażam sobie tego forum bez was, dla mnie na chwilę obecną jesteście wielką, żeby nie powiedzieć świętą trójcą tego forum.
   Podziękowania i buziaczki należą też się paru innym osobom, np. taki Kenty, chociaż najpierw powinien dostać ochrzan za nieobecność, ale gdyby razem z Forsą nie połączyli sił to nie można by nawet marzyć o tych postach. Dzięki dla Jerego, który nawet nie wiecie jak bardzo pomaga nam 'anonimowo', chociaż też należy mu się opieprz za to, że mało pisze. Dzięki dla Gabryka, że jeszcze czasem tu wejdzie i czasem może potrząśnie, ale dlaczego tak rzadko? : ( Dzięki wielkie Sympatykowi, który też jest z nami właściwie od początku BB i napisał sporo postów, oby było takich Sympatyków witamin więcej! Równie potężne podziękowania należą się Vellowi (V3lowi ;D ), za bardzo dużą ilość energii i pracy włożonej w BB, co bardzo dobrze widać po ilości postów. Dzięki też Qajsowi, który zwłaszcza ostatnio wspomógł nasze szeregi i prawdę mówiąc gdyby mnie ktoś zapytał z czym mi się kojarzy 100k na BB, to odpowiedziałbym chyba, że z Qajsem i Maxem, a to chyba coś znaczy. :hump:
   Dzięki też dla paru innych osób, którzy może nie są pierwszoplanowymi bohaterami, ale zasługują żeby być tu wymienieni, więc dziękuję bardzo paluchowi, Eldi, Trax(laren)owi, Rajowi (no Raju po prostu), Kubie (Veago!), yumi, CC, Moonowi, Unrealowi, Dollie, Debbie, Minnie (chociaż wy jej pewnie nie pamiętacie i w sumie aż tak bardzo sobie zasłużyła, ale ja może zarobię sobie buziaka ;D ), Elentharowi, Pawluno, Funkee'mu i paru innym, ale nie aż tak wielu innym bo nie bez przyczyny ze słowem 'dziękuję' skojarzyliście mi się akurat Wy. Na prawdę dzięki wam wszystkim BB jest dla mnie przegenialnym miejscem, które chce się odwiedzać i bez którego ciężko się żyje. Na prawdę i szczerze dziękuję wam bardzo mocno i bardzo doceniam wasz wkład w nasze BB.  :dance:
   Nie wiem zbytnio co więcej napisać, i tak nikt tego nie przeczyta, a ja i tak chciałem jedynie podziękować, shit, chyba nadużywam tego słowa. Oby nie trzeba było czekać na kolejne 100k dłużej niż na to pierwsze ;D
:peace:
:heart-anim:p.s.
mam nadzieję, że się ktoś popłakał bo jak nie to po cholerę to pisałem? o.O
:sciana:
kurcze, ale mamy fajne emotki :D

Cytat: Abik w Styczeń 06, 2011, 00:32:42

  i tak nikt tego nie przeczyta

I tu się mylisz :P ale płakać nie płakałem :D
A no 100k to raczej duża liczba ;)
Fajnie, że napisałeś coś odnośnie tego wydarzenia ;P

Tobie też się należą duże podziękowania tak ap ropo. Od kąd pamiętam byłeś obecny i pisałeś posty :D ( o innych rzeczach nie wspomnę, bo nie mam tyle czasu :D) .
Ja się rozpisywać nie będę... nie mam dzisiaj siły ;) Ale w sumie Ty napisałeś można by rzec wszystko, więc  ;D
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. "
 

Ja tam przeczytałem ;-)
Dzięki wielkie wszystkim za wkład, a w szczególności Abikowi, Lyskowi i Wojtkowi (nie ujmujących tym, których Abik wymienił + nie wymienił).
Teraz następne 100 000 ;-)

Też przeczytałam, i miło mnie zaskoczyłeś, wymieniając w tym poście :D
Jak przedmówcy zauważyli, Tobie też należą się podziękowania ; ) Ogólnie bez Ciebie BB nie byłoby takie, jakie jest (zresztą, bez innych też by nie było takie wspaniałe :D)
Cinis et manes et fabula fies.

no i w końcu nadszedł ten dzień :P magiczna liczba osiągnięta,gratulacje ;) i kolejnego 100k nam życzę :P

GNo no, gratulacje dla wszystkich. Sto tysiączków. Jest co świętować.
And I was round when jesus christ
Had his moment of doubt and pain.
Made damn sure that pilate
Washed his hands and sealed his fate.
Pleased to meet you,
Hope you guess my name...?

Kurde aż mnie wzruszyłeś z samego rana. Kurde jak tak się to czyta i pomyśli o tej całej wspólnej historii to jednak jest to głębsza znajomość, szczególnie z niektórymi. Na co dzień nie zdaję sobie zupełnie z tego sprawy. Ale to miejsce faktycznie jest wyjątkowe i nawet jeśli mam czasem dni słabości, kiedy nie ma mnie tutaj to i tak zawsze z wielką chęcią tutaj wracam!

Dzięki że jesteście ! :D
"Imagination is more important than knowledge."

Cytat: Gabryk w Styczeń 12, 2011, 10:08:40Dzięki że jesteście ! :D
nie ma za co : D polecamy się na przyszłość : >

Cytat: Gabryk w Styczeń 12, 2011, 09:08:40

Dzięki że jesteście ! :D
spoko,,spoko,, ale jakoś mi sie tak chamsko z enkusią skojarzyło ;P
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. "
 

ale o sobie drogi Abiku zapomniales ^^

@max ; post abika był juz tak dlugi, że waszych już nie chciało mi sie czytać ; D

Cytat: Unreal w Luty 04, 2011, 02:30:12
ale o sobie drogi Abiku zapomniales ^^
to też ja dopisałem w swoim poście :DDDDDDDDDD
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. "