• Welcome to Forum graficzne Burning-Brushes.pl. Please log in or sign up.
 

2012

Zaczęty przez Abik, Grudzień 31, 2011, 18:21:53

Poprzedni wątek - Następny wątek
   Szczęśliwego nowego roku! Dużo szczęścia, pięknych dziewczyn (dla Eldi przystojnych mężczyzn), zdrowia, szczęścia, dziewczyn (mężczyzn dla Eldi), pomyślności, zdrowia, dziewczyn (mężczyzn dla Eldi), szczęścia, zdrowia, pomyślności, dziewczyn (mężczyzn dla Eldi) i trochę weny i chęci do grafiki.
   Cały ten już prawie miniony 2011 rok dla BB, ale też i dla całego świata, był bardzo trudny. Mała liczba postów na BB wpłynęła na pogłębienie kryzysu ekonomicznego na całym świecie, bankructwo Grecji i protesty niezadowolonej ludności we wszystkich szerokościach geograficznych. Wiem, że wszyscy daliśmy z siebie tyle ile tylko mogliśmy, poświęciliśmy wiele czasu dla dobra BB i całego świata i za to chciałbym podziękować. Mimo że ostatnie 12 miesięcy nie było bajką, ani chociażby tanim filmem to jednak każda sekunda spędzona z wami to czas dobrze zainwestowany, którego nigdy nie będę żałować.
   Ponoć przeżywanie trudnych chwil i pokonywanie kolejnych przeciwności buduje silny charakter. Jeśli tak faktycznie jest to nie ma w Internecie silniejszego charakterem miejsca niż BB. Wielu spisało nas na straty i to nawet wcześniej niż dopiero w tym roku, dziesiątki ludzi bawiło się w czarnowidzów i jedyną przyszłość jaką nam wróżyli to po prostu koniec. Nic nie wskazywało od dawna na to, że oni mogliby się mylić, ale my jednak jak na złość istniejemy. Nie poddaliśmy się, nie zaprzestaliśmy działania i pewien jestem, że następny rok to też nie będzie nasz ostatni!
   Wiele prognoz wskazuje na to, że dla świata, gospodarki, ekonomii, przyszły rok będzie jeszcze gorszy i trudniejszy niż 2011. Dla nas też może tak być, ale nie musi. W ostatnich miesiącach aktywność BB wzrasta, w grudniu udało nam się przekroczyć granicę tysiąca postów, czego nie dokonaliśmy od początku tego roku! Dla forum z wielkimi ambicjami i tak długą historią ten tysiąc to i tak bardzo mało, ale jest to  mały płomyk nadziei, który odpowiednio pielęgnowany może rozpalić atmosferę BB po raz kolejny do czerwoności. Czy to się uda? To zależy tylko od nas samych, to my, ludzie (i żaby) tworzymy BB, to my możemy je rozpalić, a jak sama nazwa wskazuje, to forum czuje się najlepiej kiedy płonie! Możemy być przykładem dla całego świata, jak podnieść się z gruzów i trwać dumnie w ciężkich czasach.
   Trzeba tylko zadać sobie jedno pytanie. Chcecie tego? Jesteście ze mną? Z nami? (Hm, to już trzy pytania) Ja chcę i nawet jeśli miałbym zostać tu sam, to zapewniam was, że przyszły rok nie będzie ostatnim, wierzę, że nie będzie też dla nas zły bo nawet jeśli nie ma nas wielu i nie jesteśmy najlepsi w tym co robimy, to mamy coś czego można nam pozazdrościć, tworzymy jedność, jesteśmy Burning-Brushes.

Nie ma co, rozbawiłeś mnie : )

Podpisuję się w całości pod Abikiem, jedyne co mogę w tej chwili dodać, to... życzenia na więcej niż trochę weny, dla studentów pomyślnych sesji, dla uczniów- dobrze zdanej matury tudzież jak najmniejszej ilości problemów w zaliczaniu tego czy tamtego : )
I niech ten rok będzie lepszy, niż był mijający właśnie 2011.
Cinis et manes et fabula fies.

Cytat: Abik w Grudzień 31, 2011, 19:21:53Wielu spisało nas na straty i to nawet wcześniej niż dopiero w tym roku, dziesiątki ludzi bawiło się w czarnowidzów i jedyną przyszłość jaką nam wróżyli to po prostu koniec
Od kiedy mówi się do mnie w liczbie mnogiej ?
Cytat: Abik w Grudzień 31, 2011, 19:21:53i nie jesteśmy najlepsi w tym co robimy
eee.... panie, zagalopował się pan! jesteśmy!


No i bububa! i gnamy dalej w kreacyjnym świecie baśni! :D
bo chciałemA cała twórczość widnieje tu: WhiteBlackRose

decremi.pl/ portfolio

Dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego w nowym roku.
;)
I dzięki:))

Czekałem na tą przemowę, wiedziałem że będzie świetna i motywująca :D BB to nie tylko forum graficzne lecz też forum dyskusyjne, forum z poradami i można by było tak wymieniać i wymieniać, w tak świetnej atmosferze można o wszystkim rozmawiać.

Prawie się wzruszyłem
Give sanity a longer leash  |  H+ 

Eh ... Abik, Twoje przemowy zawsze dają wiele do myślenia, tym razem nasuwa mi się pytanie- jak dużo trzeba wypić, żeby napisać takie coś ;D

Dokładam sie do życzeń ... najlepszego i takie tam inne!

Towarzyszu Abik, nie zwiedziemy xD

Cytat: Qajs w Grudzień 31, 2011, 20:15:38Od kiedy mówi się do mnie w liczbie mnogiej ?
Przed Tobą było już wielu pesymistów Q :D
ale Ciebie też miałem na myśli

Cytat: Lysander w Styczeń 01, 2012, 03:02:38Prawie się wzruszyłem
No to może za rok..... :D

Cytat: FoX w Styczeń 01, 2012, 12:37:17jak dużo trzeba wypić, żeby napisać takie coś
to jeszcze było na 100% trzeźwo, nie lubię korzystać z klawiatur pod wpływem alkoholu : p
z resztą, nie jestem poetą żeby musieć się nawalić ;D

jeszcze raz szczęśliwego nowego! :D

jakos tu pustawo troszkę, więc dołączam się do życzeń- żeby było nas tu troszkę więcej!